logo

Poskytujeme tyto služby :

Výroba rozvaděčů špičkové úrovně

Záskové, řídící ale i silové rozvaděče modifikované i do nestandartních podmínek ...
image

Na základě našich dlouhodobých zkušeností a vzrůstajících požadavků jsem se naučili navrhovat, vyrábět a servisovat jakýkoliv rozvaděčový systém pro silové rozvaděče elektrické energie.V tomto oboru se činnost naší firmy prezentuje i poměrně velkým množstvím instalovaných rozvaděčů s prakticky bezporuchovým a bezproblémovým několikaletým provozem.. Vlastní projekční návrh, spolu s využitím nejmodernějšími technologiemi uplatňovanými při realizaci zakázek dokáží garantovat tu nejlepší kvalitu našich výrobků..

Čěte dále... | Komentáře (32)

Řídící systémy, vizualizace, IT technologie

Řídící systémy ovládané zálohovanými PLC Programmable Logic Controller, prostředky IT systémů
image

Díky spolupráci s dodavateli špičkových technologií na poli automatizace řízení technologických procesů jsme se dokázali uplatni na trhu s vlastní formou řízení, která staví na našich zkušenostech z provozu. Ve výsledku jde tedy o technoligie, které i při mírných nákladech dokáží splnit i náročné požadavky našich zákazníků v oblasti spolehlivosti, bezpečnosti ale i úrovně a v neposlední řadě i uživatelské přívětivosti..

Čtěte dále... | Komentáře (64)

Servisní činnost

Servisní činnost je naším dominantním ( co se objemu týče ) prvkem činnosti naší firmy
image

Našich servisních služeb využívá široká oblast významných firem. Díky kvalitám našich špičkových servisních specialistů jsme se dostali na úroveň, jež v dlouhodobém horizontu zavazuje firmu k dalšímu profesnímu růstu. Využíváním osvědčených technologických postupů dokážeme minimalizovat případné problémy. Preventivními zásahy udržujeme nejen naše zařízení v plně funkčním stavu. Nastane-li přesto problém, jsme flexibilně schopni okamžitého servisního výjezdu při 24 hodinové pohotovosti prakticky kamkoliv. Naši servisní technici jsou na profesionální úrovni, prakticky jakýkoli problém řeší v nejkratším možném termínu a v případě delšího řešení nabízí i alternativní ( náhradní ) řešení tak, aby nebyla omezena činnost zákazníka..

Čtěte dále... | Komentáře (128)

Poslední aktualizace

    potvrzení validity
  • Potvrzení validity XHTML & CSS pro tyto stránky..

  • Spouštění prezentace

    Spouštění základní verze webu..

  • Odlaďování chyb , kontrola

    Korektura textů , kontrola odkazů. Archivace pracovních verzí. Napojení PHP na MySQL.