logo

Na této stránce se vám pokusíme představit firmu , její minulost ale i její vize a plány.Za případné reakce , nebo i dotazy budeme vděčni..

Atico Praha

image

Firma již brzy oslaví dvacetileté výročí..

jsme společnost působící v oblasti komplexních dodávek pro napájení elektrickou energií se zaměřením na záložní zdroje ( dieselagregáty pro případ výpadku napětí, kogenerační jednotky). Pro tuto činnost poskytujeme servisní službu nepřetržitě 24 hod. denně,  včetně nedělí a svátků.
Pro případ očekávaného krátkodobého výpadku, havárie či plánované akce nabízíme pak zapůjčení dieselgenerátorů Caterpillar  ve výkonech  od 22 kVA do 900  kVA.

 

Aktuality Firmy

Management firmy bedlivě sleduje a řídí každou činnost firmy. Používáme propracovaný systém řízení kvality podložený certifikátem ISO 9001, každoročně kontrolovaný pravidelnými audity.

V současné době si myslíme, že by pro Vás mohly být zajímavé tyto činnosti:

 1. energetický audit podle § 10 zákona č. 406/2006 Sb.
 2. průkazy energetické náročnosti budov podle § 6a odst. 7
 3. kontroly kotlů podle § 6 odst. 5 zákona,
 4. kontroly klimatizačních systémů podle § 6 odst. 8 zákona.


Jak jistě víte, kritéria, které určují cenu nemovitosti se v letošním roce rozšíří o další oblast a to tzv. energetický štítek.
Energetický štítek domu, nebo-li  Průkaz energetické náročnosti domu (dále PENB), jejiž od 1. 1. 2009 povinná součást – příloha dokumentace pro stavební povolení či ohlášení stavby – novostavby, či rozsáhlejší rekonstrukce.
Od roku 2013 je PENB povinnou přílohou i při každém prodeji či pronájmu domu, nebo jeho části a to u všech domů, jak novostaveb, tak i staveb objektů stávajících. To vyplývá z novely zákona č.406/2000 Sb. o hospodaření energií, kde je uložena povinnost zveřejnit údaj o energetické náročnosti domu již v informačních nebo propagačních materiálech o nemovitosti.                                                              
PENB uvádí nejen celkovou energetickou potřebu domu, ale i jednotlivé potřeby energie na vytápění, větrání, chlazení, osvětlení a na přípravu teplé vody.

 

Poslední aktualizace

  potvrzení validity
 • Potvrzení validity XHTML & CSS pro tyto stránky..

 • Spouštění prezentace

  Spouštění základní verze webu..

 • Odlaďování chyb , kontrola

  Korektura textů , kontrola odkazů.Archivace pracovních verzí.Napojení PHP na MySQL.